Güvenli Ödeme Sistemi

FarmaBorsa sadece eczacıların üye olabildiği ve sadece eczacılara ait olan bir pazaryeridir.

Neden Güvenli Ödeme Sistemi ?

Güvenli Ödeme Sistemi, internetten yapacak olduğunuz alışverişi daha güvenli kılan bir ödeme / onay sistemidir. Alıcılar ,ürünleri teslim alıp, görüp onayladıktan sonra ödeme satıcılara aktarılır. Böylece her iki taraf da risk almadan alışveriş yapmış olur. Farmaborsa’daki tüm ödemeler Güvenli Ödeme Sistemi güvencesi ile gerçekleştirilir. Güvenli Ödeme Sisteminin faydası nedir?

Ödeme yaptığımda param gerçekten güvende mi?

FarmaBorsa’da paranız daima güvendedir. Siz elinize ulaşan ürünlerle ilgili onay işlemi gerçekleştirmeden, paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu veya ayıplı bir ürün teslim aldığınızda, gerekli iade işlemlerini gerçekleştirdiğiniz taktirde, paranız derhal iade edilir.

Farmaborsa’da kredi kartıyla yaptığım işlemler güvenli midir?

Kredi kartınızla gerçekleştireceğiniz tüm işlemler, FarmaBorsa güvencesi altındadır. FarmaBorsa kredi kartı ödeme altyapı desteği Sipay şirketi tarafından sağlanmaktadır. Sipay, Türkiye’nin bu konudaki en büyük ve en güvenilir ödeme kuruluşlarından birisidir. Tüm ödemeleriniz Farmaborsa ve Sipay’nin %100 güvencesi altında gerçekleşir. Sipay hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Havuz hesabı ne demektir?

Havuz hesabı, FarmaBorsa’da yapacak olduğunuz tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce FarmaBorsa tarafından yönetilen güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim alıp onay verdiğinizde, havuz hesabında tutulan paranız FarmaBorsa tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız satıcıya aktarılmaz; kredi kartınıza iade edilir. Böylelikle paranız Güvenli Ödeme Sistemi güvencesi altında %100 korunmuş olur.