Nasıl satış yapabilirim?

FarmaBorsa'da satış yapmak çok kolay! Üyelerimizden satış yapmak istediklerinde herhangi bir ilan ücreti talep edilmez. Üyelerimiz ücretsiz ilan verdikten sonra hemen satış yapmaya başlayabilirler. Alıcı meslektaşlarımız satışa koyduğunuz ürünleri kredi kartı ile satın alırlar. Kargo teslimatı sonrasında onay ile birlikte para satıcının hesabına aktarılır. Tüm siparişleri faturalandırmak zorunludur. Satıcılarımız, satmış oldukları ürünün niteliğinden ve ayıplı olmasından sorumludurlar.

Banner / Slider çıkmak için ne yapmalıyım?

Ana sayfamızda yer alan kaydırmalı reklam alanımız, üyelerimizin ürünlerini belirli bir süre için öne çıkarmak ve satışlarını arttırmak için tasarlanmıştır. Tüm üyelerimiz bu alandan ücretsiz faydalanabilirler. Böyle bir talebiniz varsa; lütfen Canlı Destek birimimiz ya da Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Satıcı eczacı miktar değişim talebi gönderdi ne yapmalıyım?

Satıcı eczacımız tarafından böyle bir talep iletildiğinde, satıcı eczacı bu talebi temin edemediği ürün adetleri için oluşturur. Bu talebi onaylayabilir ya da reddedebilirsiniz.

Alıcı, eksik ürün geldiğini söylüyor, ama ürünleri eksiksiz gönderdim. Bu durumda ne yapmalıyım?

Alıcı eksik ürün teslim aldığını FarmaBorsa'ya ilettiği takdirde, Satıcı’dan ürün paketlemesini yaptığı sıradaki kamera kaydı istenir. Kamera kaydı olmaması durumunda, satıcı eksik ürün gönderdiğini ve sorunu çözeceğini kabul etmiş sayar. Satıcı’nın kamera kaydında ürünleri tam koyduğunu göstermesi halinde, Alıcı’nın teslim aldığı kargo paketini açarken ki kamera görüntüleri ile durumu ispatlaması gerekecektir.