FarmaBorsa Nedir?

FarmaBorsa, binlerce eczacı kullanıcısıyla, meslektaşlar arası alışveriş yapmayı sağlayan, eczacılara en çok kazandıran ve hızla büyüyen bir pazaryeridir.

Nasıl Kuruldu?

Mart 2017 de FarmaBorsa markası altında, sosyal sorumluluk projesi olarak başlayan ve meslektaşlarımız arasında takas imkanı sunan bir programdan, mesleğin gereksinimleri ve mevcut üye eczacıların talepleri doğrultusunda evrilerek bir eczacı pazaryeri haline gelmiştir.

Yaklaşık 4 yıldır üzerinde çalıştığımız FarmaBorsa, hepimizin sırtındaki stok maliyetini azaltmak, düşük baremde karlılığımızı arttırmak ve ucuza çeşit bulundurabilmek amacıyla hazırlanmıştır.

%100 Eczacı Markası olmakla övündüğümüz FarmaBorsa, mesleğimize ve ihtiyaçlarımıza değer katmaya devam edecektir.

Neden FarmaBorsa?

Çünkü % 100 Eczacı Markası! FarmaBorsa, güvenilir ve şeffaftır. Meslektaşlarının sektörel gereksinimlerine en hızlı şekilde ulaşması hedefler. Türkiye'de mobil uygulamalar arasında en çok indirilen pazaryeridir. Eczane içinde satılabilecek; dermokozmetik ürünlerden, medikal malzemelere, anne bebek ürünlerinden, kozmetik ürünlere, eczanede kullanılan kırtasiyeden, sarf malzemelerine kadar yüzlerce ilaç dışı ürünü, hızlı bir şekilde alıp satma imkanı sunar.

FarmaBorsa’ya Üyelik Şartı Nedir?

FarmaBorsa’ya üyelikteki öncelikli şartımız eczacı olunmasıdır. FarmaBorsa sadece eczacı meslektaşlarımızın yararlanabileceği bir pazaryeridir. Eczane eczacıları ve kamuda çalışan eczacı meslektaşlarımız sitemizde yer alan üyelik formunu doldurarak üyelik talebinde bulunabilirler.

Aktivasyon e-postası gelmedi ne yapmalıyım?

E-postalar bazen gereksiz e-postaya (veya spam) klasörüne de düşebiliyor. Aktivasyon mailiniz bu klasörlerde de değilse Canlı Destek Birimimiz ile iletişime geçiniz.