Türkiye’nin En Çok Kazandıran

Eczacılara Özel Pazaryeri

FarmaBorsa Nedir?

FarmaBorsa sadece eczacıların üye olabildiği ve sadece eczacılara ait olan bir pazaryeridir.

Yaklaşık 4 yıldır üzerinde çalıştığımız FarmaBorsa, hepimizin sırtındaki stok maliyetini azaltmak düşük baremde karlılığımızı arttırmak ve ucuza çeşit bulundurabilmek amacıyla hazırlanmıştır.

Eczacı olmayan kişilerin FarmaBorsa’ya üye olması mümkün değildir. Bu denetim yönetici eczacılar tarafından titizlikle sağlanmaktadır.

Sisteme sadece eczanelerimize ait GLN numarası ile üye olunabilmektedir.

Üye eczacılar, sistem içinde ilaç dışı ürün satın alabileceği gibi ilaç dışı ürün de satabilmektedir.

FarmaBorsa’ya üyelik ve ürün ilan verme ücretsiz olup, üyelerden herhangi bir aidat da talep edilmemektedir.

FarmaBorsa’da alışveriş yapabilmek için kredi kartı kullanımı zorunludur. Alıcı ve Satıcı meslektaşlarımız arasındaki para transferi, güvenli ödeme kanalı olan Sipay ve FarmaBorsa garantisi altındadır.

Mart 2017 de FarmaBorsa markası altında, sosyal sorumluluk projesi olarak başladığımız ve meslektaşlarımız arasında takas imkanı sunan bir programdan, mesleğin gereksinimleri ve mevcut üye eczacıların talepleri doğrultusunda evrilen bir pazaryeri haline gelmiştir.

%100 Eczacı Markası olmakla övündüğümüz FarmaBorsa, mesleğimize ve ihtiyaçlarımıza değer katmaya devam edecektir.

Türkiye`nin Her Yerine Kargo Ücretsiz
50. Alışverisinişe Özel 50 Farma Lira Hediye
Mobil Uygulamamız AppStore & PlayStore’da
Farma Borsa’da İlan Eklemek Ücretsiz

FarmaBorsa Nasıl Çalışır?

Fiyatlarda Kolay Tarama

Aradığınız ürünün tüm ilanlarına tek bir ekranda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünün farklı miat ve fiyat avantajları, ücretsiz kargo avantajı ile hizmetinize sunuluyor.

Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

Kredi kartınızla gerçekleştireceğiniz tüm işlemler, FarmaBorsa güvencesi altındadır. FarmaBorsa kredi kartı ödeme altyapı desteği Sipay şirketi tarafından sağlanmaktadır. Sipay, Türkiye’nin bu konudaki en büyük ve en güvenilir ödeme kuruluşlarından birisidir. Tüm ödemeleriniz Farmaborsa ve Paytr’nin %100 güvencesi altında gerçekleşir.

Önce Sipariş Kontrol, Sonra Para Aktarımı

Alıcıların yapmış olduğu ödeme, alıcılar tarafından ürünlerin ellerine güvenli bir şekilde ulaştığını onaylamalarından sonra satıcılara aktarılacaktır. Alıcı ödeme onayı verene kadar, aldığı ürünlerin tamamını veya dilediğini iade edebilir.

Hızlı, Kolay ve Ücretsiz İlan Verme

150.000 in üzerinde ilan bulunan FarmaBorsa’da ilan vermek çok kolay. FarmaBorsa’da ücretsiz ve hızlıca ilan ekleyebilirisiniz.

Size Özel Kargo Kodu

Benzersiz kargo anlaşmalarımız ile Türkiye’nin her yerine çok ucuza ve hızlı gönderi yapabilirsiniz. Bunun için size özel kargo kodu sizi bekliyor.

Hızlı Para Transferi

Sipariş teslim onayının ertesi günü paran hesabında. FarmaBorsa’da paran beklemez.

Şimdi siz de FarmaBorsa’nın

Avantajlı Dünyasına Katılın!

FarmaBorsa`ya ücretsiz kayıt olabilir ve diğer eczacılar gibi siz de elinizde olan ürünler için ücretsiz ilan oluşturabilir ve satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen üye olmak

Bize Ulaşın

Adres ATTALEIA REKLAM VE ORGANİZASYON TİC. LTD. ŞTİ.
Meydankavağı Mah. Aspendos Bulv. No: 56/301 Muratpaşa, Antalya
İletişim 0850 533 0633 0542 622 2077
* Doldurulması zorunlu alan